Latviski

Pakalpojumi

Mūsu galvenais darbības virziens ir retro automobiļu restaurācija, tomēr, labi izprotot mūsu klientu vajadzības, uzņēmums var nodrošināt arī saistošos pakalpojumus – palīdzība auto iegādē Eiropā vai ASV, veicam apskati, defektāciju, nodrošinām transporta nogādāšanu un muitas formalitāšu kārtošanu. Tāpat esam gatavi veikt pilnu vai daļēju restaurāciju, pēc izvēles.

Lasīt tālāk
 • Krāsošana


  Pirmais, kas pievērš uzmanību automobiļa ārējā izskatā – kā tas ir nokrāsots.

  Krāsošanas sagatavošanas procesa laikā ir nepieciešams veikt vairākas, tā saucamās, pielaikošanas, lai visi moldingi, pamperi, restes un lukturi pēc krāsošanas izskatītos ideāli un nerastos nekādas problēmas ar uzstādīšanu.

  Mūsu darbnīcās ir radīti visi nepieciešamie apstākļi augsti kvalitatīvas krāsošanas darbu veikšanai. Darbā mēs izmantojam pazīstamā vācu ražotāja Standox materiālus.

 • Virsbūves restaurācija


  Virsbūves restaurācija – visdarbietilpīgākā retro automobiļa atjaunošanas fāze. Šī darba daļa var ilgt no 4 mēnešiem līdz 2 gadiem.

  Virsbūves restaurācijas pamatsoļi:

  - netīrumu un rūsas noņemšana;

  - koka un metāla detaļu nomaiņa;

  - tūnings.

  Pirmais solis – automobiļa attīrīšana. Šī ir ļoti svarīga stadija, neskatoties uz šķietamo vienkāršību. Ir dažādi ceļi, lai noņemtu rūsu un netīrumus. Galvenais mērķis, ņemot vērā auto vecumu, sasniegts rezultātu bez metāla deformācijas.


  Kā likums, mēs izmantojam attīrīšana smiltis, bet tās vietas un detaļas, kam nepieciešama vēl uzmanīgāka, smalkāka attieksme, mūsu meistari veic ar roku darbu.

  Otrais solis – koka un metāla detaļu, kas laika gaitā ir tikušas bojātas, nomaiņa. Mūsu rīcībā ir speciālas iekārtas, kas rada iespēju no metāla loksnēm izgatavot nepieciešamās virsbūves detaļas.

  Trešais svarīgais solis – alvošana. Tā ir sena tehnoloģija, ar kuras palīdzību automobiļa korpuss, pēc restaurācijas pabeigšanas, tiek aizvests līdz pilnībai. Visas detaļas tiek apvienotas ar alvu. Īpaši savienojošās daļas, moldings un lukturi.

 • Virsbūves restaurācija

  Otrais solis – koka un metāla detaļu, kas laika gaitā ir tikušas bojātas, nomaiņa. Mūsu rīcībā ir speciālas iekārtas, kas rada iespēju no metāla loksnēm izgatavot nepieciešamās virsbūves detaļas. Trešais svarīgais solis – tjūnings. Tā ir sena tehnoloģija, ar kuras palīdzību automobiļa korpuss, pēc restaurācijas pabeigšanas, tiek aizvests līdz pilnībai. Visas detaļas tiek apvienotas ar alvu. Īpaši savienojošās daļas, moldings un lukturi.

Dzinēja restaurācija


Kā zināms, dzinējs ir automobiļa sirds. Tā atjaunošanai mēs izmantojam tikai visaugstākās kvalitātes rezerves daļas. Ja tas ir iespējams, iegādājamies tās pie pašiem autoražotājiem, piemēram - Mercedes.

Salona restaurācija


Atjaunojot automobiļa interjeru, mēs cenšamies to padarīt maksimāli līdzīgu oriģinālam, tādēļ izmantojam vienīgi augstākās kvalitātes vācu un itāļu piegādātāju materiālus.

Koka detaļu restaurācija


Pēc ilgiem partneru meklējumiem koka detaļu atjaunošanai, esam nolēmuši tās izgatavot paši. Tas ir ļoti sarežģīts un darbietilpīgs process ar jauna finiera izmantošanu un daudzkārtējiem lakas pārklājumiem. Atsevišķi koka paneļi nevar tikt atjaunoti, tādēļ tos izgatavojam paši, izmantojot vecos kā paraugu.