Latviski

Retro auto cienītāju izbraukuma pasākums “Retro Auto diena“

2023.gada 10. jūnijā  “AutoClassic Car Restoration” aicina uz retro auto cienītāju izbraukuma pasākumu “Retro Auto diena“, dodoties apskatīt ar seno tehniku saistītas interesantas apskates vietas.

Vispirms pasākuma dalībniekus laipni uzņems “AutoClassic Car Restoration” darbnīca Rīgā, tālāk ceļš vedīs uz “ANRU motors” Jelgavā, “Autofirmu Raivo” Dobelē, “Classic Car & Motorcycle Garage” Milzkalnē, Latvijas Lauksaimniecības muzeju Talsos un auto-moto ekspozīciju “Draudzība” Valdemārpils pusē.

Interesentu pieteikšanās līdz š.g. 1. jūnijam uz sekojošu e- pastu: tour@autoclassic.lv, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, to skaitu, kā arī, savas retro automašīnas marku, izlaiduma gadu un foto.  

Dalības maksa autovadītājam – 30 Eur, pārējiem līdzbraucējiem, katram – 15 Eur, pirmsskolas vecuma bērniem – bezmaksas. Dalības maksā iekļautas visu apskates vietu apmeklējuma un pasākuma zīmes materiālu izmaksas.

Dalībnieku skaits ir limitēts. Apstiprinājumus par dalību, precizētu pasākuma plānu un dalības samaksas kartību nosūtīsim līdz 3. jūnijam uz dalībnieku norādītajiem e-pastiem.

Ēdināšana pasākuma izmaksās nav iekļauta, taču būs paredzēta “pitstop” vieta Dobelē un iespēja piedalīties kopējās vakariņās pasākuma noslēgumā.

E-pasts: tour@autoclassic.lv

TECHNO-CLASSICA ESSEN 2023 izstāde

No 2023. gada 12. līdz 16. aprīlim Esenē jau 33. reizi durvis vaļā vēra starptautiskā seno un kolekcijas automobīļu izstāde TECHNO-CLASSICA, kurā piedalījās arī Autoclassic.lv. Šī izstāde tiek uzskatīta par paraugu visām klasisko automobiļu izstādēm, un tai ir unikāla starptautiska reputācija. Šogad organizators S.I.H.A. atkal sagaidīja aptuveni 1250 izstādes dalībnieku no vairāk nekā 30 pasaules valstīm. Ražotāji, dīleri un klubi TECHNO-CLASSICA izstādē izstādīja vairāk nekā 2700 kolekciju spēkratu.

Autoclassic.lv piedalījās "InterClassics Brussels 2022" starptautiskajā izstādē

InterClassics Brussels 2022 ir vadošā klasisko automašīnu izstāde Beniluksa valstīs, un jau septīto reizi tā notika Beļģijā. Izstāde tika rīkota Briseles Expo telpās, laika periodā no 2022. gada 18. līdz 20. novembrim.

InterClassics Brussels varēja aplūkot vadošo zīmolu klasiskās automašīnas, un patiesi novērtēt to sasniegumus dizaina jomā. 400 izstādes dalībnieki kopumā izstādīja vairāk nekā 1000 klasiskās automašīnas un ar tiem saistītos automobiļu piederumus. Īpašās izsoles Noble Auctions un AUTOSCOUT24 piedāvāja papildu iespējas pārdot un iegādāties ekskluzīvus modeļus.

Retro Classics Stuttgart 2022 izstāde

Retro Classics Stuttgart - gadatirgus visiem klasisko automašīnu cienītājiem. Šī izstāde Vācijas dienvidos ir kļuvusi par centrālo klasisko automobiļu industrijas tikšanās vietu. Ik gadu tas piesaista milzīgu apmeklētāju skaitu. Par klasiskajām automašīnām Štutgartes izstāžu centra daudzajās hallēs liecina it  viss. Izstādes laikā ir, protams, arī iespējams iegādaties kādu no klasiskajām automašīnām! 

TECHNO-CLASSICA ESSEN 2022 izstāde

Piecu dienu garumā, kompānija Autoclassic.lv piedalījās izstādē TECHNO-CLASSICA ESSEN 2022.

Starptautiskā seno un kolekcijas automobīļu izstāde zem sava jumta uzņēma vairāk kā 1250 eksponātu no vairāk nekā 30 pasaules valstīm, kārtējo reizi apliecinot savu, viena no labākajiem starptautisko izstāžu laukumiem, statusu.

InterClassics Brussels 2021 starptautiskā izstāde

Belgium's Premium Classic Car Show
2021 TĒMAS:
JACKY ICKX | 75.DZIMŠANAS DIENA | GODINĀM LEĢENDU
ELVA 65 GADI | MCLAREN DZIMŠANA


Norises vieta:
Brussels Expo, Belgiëplein 1 | Place de Belgique 1, 1020 Laeken, Belgium, Meise, Belgium

Essen Motor Show 2021


Classic Expo 2020

Esat laipni aicināti apmeklēt Autoclassic.lv stendu “Classic Expo 2020” izstādē

Atdzimušās 20.gadsimta vidus pērles, vēsturiskās klasikas retumi un dzinēju dārdoņa -
16.-ā  Classic Expo 2020 izstāde atkal mūs priecē ar plašu ekskluzīvu klasisko auto piedāvājumu, Dorotheum izsoli un aizraujošu auto šovu.

31. TECHNO-CLASSICA ESSEN 2019 izstāde

Piecu dienu garumā, kompānija Autoclassic.lv piedalījās izstādē TECHNO-CLASSICA ESSEN 2019.

Jau 31.-ā, pēc skaita savā vēsturē, starptautiskā seno un kolekcijas automobīļu izstāde zem sava jumta uzņēma vairāk kā 1250 eksponātu no vairāk nekā 30 pasaules valstīm, kārtējo reizi apliecinot savu, viena no labākajiem starptautisko izstāžu laukumiem, statusu. 

Autoclassic.lv "Retro Classics" izstādē Štutgartē, Vācijā!

No 2019. gada 7. līdz 10.martam Štutgartē (Vācijā) notika viena no visinteresantākajām klasisko automobīļu izstādēm - Retro Classics Messe Stuttgart 2019.

Autoclassic.lv izstādē "Bremen Classic Motorshow 2019"

Bremen Classic Motorshow – viens no pirmajiem 2019.gadā rīkojamajiem auto šoviem.

Aizraujošs pasākums, kas ļauj klātienē ieraudzīt un novērtēt antīkos un klasiskos automobīļus, motociklus, sacīkšu automašīnas, kā arī rezerves daļas un restaurācijas projektus. Autosalons Brēmenē ir atvērts apmeklētājiem no 1.līdz 3.februārim.

Izstāde InterClassics Maastricht 2019

Datumi: 2019.gada 10.-13.janvārī

Organizē:
InterClassics MECC Maastricht

Norises vieta: 
Forum 100 6229 GV Maastricht Netherlands

Izstāde "Retromobile 2019" Parīzē

Laipni lūdzam apmeklēt mūsu stendu "Retromobile 2019 Paris" izstādē, kas notiks Parīzē laika periodā no š.g. 6. līdz 10.februārim.

Autoclassic.lv "InterClassics Brussels 2018" izstādē Briselē!

2018. gada 16., 17. un 18.novembrī Briselē notiks viena no visinteresantākajām izstādēm - InterClassics Brussels 2018, kurā tiks izstādīti visskaistākie un ekskluzīvākie klasiskie automobīļi. Priecāsimies Jūs redzēt Autoclassic.lv stendā Briselē!

Autoclassic.lv Starptautiskajā izstādē Classic Expo Salzburg 2018

Classic Expo Salzburg – tā ir 14 gadu pieredze populārāko starptautisko klasisko automobiļu šovu organizēšanā!

Pagājušajā gadā Classic Expo Salzburg izstādi apmeklēja ap 26 000 fanu, kas dzīvē varēja redzēt vairāk kā 300 šo brīnišķīgo automašīnu.

Esat laipni aicināti apskatīt arī mūsu stendu un izbaudīt izstādi Classic Expo 2018 Zalcburgā, Austrijā, laika periodā no 2018.gada 19.oktobra līdz 21.oktobrim. 

Darba laiks:
Piektdiena - Sestdiena: no 9:00 līdz 18:00
Svētdiena: no 9:00 līdz 17:00

Lai lustīgi svētki!

Nu, ļautiņi, priecājieties,
Nav vairs tālu Jāņu diena:
Noies saule, uzklēks saule,
Tad būs pati Jāņu diena.

Lustīgu Līgo vakaru un saulainu Jāņu dienu!

Autoclassic.lv "Youngtimer Rally" sekcijas sezonas atklāšanā

2018. gada 6. maijā pie Arēnas Rīga auto restaurācijas uzņēmums Autoclassic.lv ar trīs saviem restaurētiem automobiļiem Mercedes-Benz 190SL, Porsche 911 un Jaguar XK150 piedalījās Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally sekcijas sezonas atklāšanas pasākumā "Youngtimer Cars&Coffee".

Autoclassic.lv Antwerp Classic Salon izstādē

Datumi: 2018.gada 2.-4.marts

Organizē:  SIHA Salons Automobiles BVBA
Norises vieta: Antwerp EXPO
Jan van Rijswicklaan 191, B-2020 Antwerpen
Platība: 4 halles ar kopējo platību vairāk kā 20.000 m2
Jūs sagaida:

 • Vintage and Classic car sales showroom with 400 cars
 • Vintage and Classic car tuning
 • Tuning and restoration advice for seventies classics
 • "Better than new" presentation from international and professional restoration companies, old and new spare parts.
 • "The goldmine for collectors": old and new spare parts, automobilia, art, literature, accessories, and services.
 • Exhibition stands from clubs and museums.

Autoclassic.lv 30-thTechno Classica izstādē Esenē

Laipni lūdzam apmeklēt mūsu stendu Techno Classica izstādē Esenes pilsētā, Vācijā laika periodā no 2018.gada 21.marta līdz 25.martam. Mūsu stenda numurs ir 906, 1A hallē. Tiekamies izstādē!

Sadarbības līgums ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūru

2018. gada 12.februārī SIA “Autoclassic.LV” noslēdza līgumu ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūru (LIIA, līguma Nr.SKV-L-2018/45) par finansiāla atbalsta saņemšanu dalībai starptautiskās izstādes ar individuālo stendu ārvalstīs. Projekts tiek līdzfinansēts no Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF).

Saules stariņš no izstādes Parīzē

Saules stariņš no "Retromobile 2018 Paris" izstādes. Kura no šīm skaistulēm Jums patīk vislabāk?

Izstāde "Retromobile 2018" Parīzē

Laipni lūdzam apmeklēt mūsu stendu "Retromobile 2018 Paris" izstādē, kas notiks Parīzē laika periodā no š.g. 7. līdz 11.februārim.

Gaišus, priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!

2018.gada pievārtē, mēs gribam Jums sirsnīgi pateikties, ka bijāt kopā ar mums visa šī aizejošā gada garumā un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk! Novēlam Jums Gaišus un Priecīgus Ziemassvētkus, kā arī krāšņus un spilgtus iespaidus sagaidot Jauno, 2018.gadu!

The 3rd place in nomination "Best" on the Motorworld Classics Berlin

Mercedes-Benz 190SL 1959, which was restored in Latvian Company Autoclassic.lv / AnmarkClassic got third place in nomination "Best" on the Motorworld Classics Berlin. The first place was given to Elvis Presley's car BMW 507 from official BMW Factory collection. Second place was given to Heidi Hetzer and her Hudson Great Eight 1930 in which she has made an around the world trip.

Mercedes Benz 280SL restaurācija Autoclassic.lv

Uzstādām stiklu šim klasiskajam Mercedes 280SL modelim. Restaurācijas process tuvojas nobeigumam, un jau pavisam drīz Jūs iepazīstināsim ar mūsu pūliņu rezultātiem.

MOTORWORLD Classics Berlin izstāde notiks no 2017.gada 5. līdz 8.oktobrim

Classic cars, youngtimer, connoisseur-cars, motorbikes and curiosities will be on show on October 5-8, 2017 in the historical surroundings of the Berlin ExpoCenter. National and internatinal automotive manufacturers with historical roots, leading dealers, technology specialists for automotive rarities, spare-parts and vendors of accessories and trimmings, together with numerous dedicated classic car clubs an private sellers, will be presenting and selling their prouducts and services. 

Autorallijs “Baltijas Aplis 2017”

Šogad mēs dosimies aizraujošā ceļojumā uz Lietuvas dienvidiem. Jūs varēsiet izbaudīt dabas tuvumu, iepazīt lietuviešu kolorītu, ieraudzīt seno pilsētu pērles.
Rallija gaitā būs iekļauti daudzi sportiski elementi – kustības regularitātes sacensības ar laika kontroli, dažādi papildus uzdevumi. Galā vakariņas mēs pavadīsim 5-zvaigžņu SPA viesnīcā brīnišķīga ezera krastā.

Papildus informācija pēc pieprasījūma - info@stngroup.lv


1.vieta Vecums / Motors klasē Vēsturiskajā rallijā Montekarlo

Tikko ir noslēdzies 20.vēsturiskais Monte-Karlo rallijs Monako karalistē!

Ar lepnumu apsveicam ar satriecošu panākumu – 1.vietas klasē Vecums/Motors un 2.vietas klasē automašīnām līdz 1961.gadam ieguvējus Iļjas Zakmana un Borisa Volčeka ekipāžu, kas startēja ar mūsu darbnīcā Autoclassic.lv atrestaurēto Jaguar XK 150 ar numuru 331.

Seno klasisko automobiļu rallijs „Baltijas aplis 2016”


 

 

39th Antwerp Classic Salon 2016

Datumi: 2016.gada 4.-6.marts

Organizē:  SIHA Salons Automobiles BVBA
Vieta: Antwerp EXPO 
Jan van Rijswicklaan 191, B-2020 Antwerpen
Exhibition area:Four halls, more than 20.000 m2Exhibitors and participants 2015With 350 exhibitors and participants from 14 nations, amongst others from Belgium, Denmark, Germany, France, Italy, Luxembourg, the Netherlands, New Zealand, Norway, Austria, the USA, Great Britain, Sweden and Switzerland, the ANTWERP CLASSIC SALON had a very successful record in 2015.Number of visitors 2015:26.650Expositie enverkoop vanclassic cars, engines, restoration equipment and supplies, new and used accessories, interiors, maintenance materials, literature, models, objects of art with the theme "classic cars", club stands and museums with presentations of the most beautiful cars.Themen

 • Vintage and Classic car sales showroom with 400 cars
 • Vintage and Classic car tuning
 • Tuning and restoration advice for seventies classics
 • "Better than new" presentation from international and professional restoration companies, old and new spare parts.
 • "The goldmine for collectors": old and new spare parts, automobilia, art, literature, accessories, and services.
 • Exhibition stands from clubs and museums.