Latviski

Par uzņēmumu

      Autoclassic.lv ir Eiropas kompānija ar daudzu gadu pieredzi unikālu automobiļu restaurācijā. Klasisko spēkratu restaurācija ir līdzvērtīga juveliera darbam – sīks, smalks, cītīgs process, kas prasa īpašu uzmanību un koncentrēšanos uz vissīkākajām detaļām, tādēļ visai darbietilpīgs un ilglaicīgs. 
 
        Restaurācija var ieilgt no 6 mēnešiem līdz pat 3 gadiem, toties rezultāts ir šo pūļu vērts – unikāli, leģendāri, pagātnes kulta auto – Mercedes, Jaguar, Ferrari, Porsche atdzimst no jauna.
 
        Lai iedvestu dzīvību retro automobilī, nepieciešama liela meistarība, pacietība un arī iedvesma, tādēļ pie mums strādā tikai augstākās klases meistari ar milzīgu pieredzi, kuriem tas nav vienkārši darbs, bet arī hobijs un “visas dzīves lieta un mīlestība”.   

  • Par restaurācijas procesu

    Mūsu galvenais lepnums – īpaša restaurācijas kvalitāte. Mēs paši izpildām visus restaurācijas ciklus no A līdz Z, kas nodrošina neticami saskaņotu automobiļa visu sistēmu darbību un pilnībā atjauno to sākotnējās iespējas.

    Tā rezultātā – no ārpuses auto priecē ar savu aristokrātisko mirdzumu un solīdumu, bet iekšpusē – tas ir aktīvs, enerģisks sportists, kas gatavs varoņdarbiem.